Skip to content

Specjalna oferta dla firm

Pracujesz w firmie i chcesz kupić kurs dla siebie oraz też innych, pracujących z Tobą?
A może jesteś menedżerem szukającym profesjonalnego kursu dla pracowników?

Mam dla Ciebie specjalną ofertę, która przyniesie Tobie oraz Twojej organizacji jeszcze więcej korzyści.

Dodatkowe korzyści

Pięć licencji

Jeśli Twoja organizacja zakupi 5 licencji kursu w przedsprzedaży to ja dodatkowo dorzucę 1 godzinę konsultacji gratis!

W dogodnym dla Was czasie spotkamy się online i porozmawiamy o tym jak wykorzystać tą nową wiedzę w Waszym konkretnym scenariuszu.
To będzie dedykowany czas dla Was i jeśli grupa będzie chciała poruszyć inne tematy, które wniosą wartość do Waszej pracy, to z chęcią pomogę.

Dziesięć licencji

Jeśli Twoja organizacja zakupi 10 licencji kursu w przedsprzedaży to ja dodatkowo dorzucę 2 godziny konsultacji gratis, a te 10 licencji będą w cenie 9.

Czy ten kurs może zastąpić szkolenia?

To dobre pytanie. Inne kursy to głównie nagrania, ale ten to również spotkania, gdzie uczestnicy mogą zadawać pytania co ułatwia przyswajanie materiału.

A zatem TAK, to może być bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnych szkoleń.
Szczególnie jeśli Twój zespół nie ma możliwości poświęcić kilku dni na tradycyjne szkolenie lub też nie zbierzesz wystarczającej liczby osób na szkolenie zamknięte.
Planowany materiał kursu tak naprawdę obejmuje swoim zakresem kilka szkoleń, które wymagałyby przynajmniej tygodnia spędzenia na sali szkoleniowej co też jest olbrzymią zaletą.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu zespołowi najlepszą wiedzę z tego tematu przekazaną w jasny sposób to może to być najlepsze wykorzystanie budżetu szkoleniowego!

Formy płatności

Oczywiście standardowo wystawiam fakturę VAT, ale też może być to faktura pro-forma z płatnością zwykłym przelewem zamiast standardowej kartą lub przelewem online.
W tej sytuacji proszę tylko o kontakt mailowy.

Masz pytania?

Napisz do mnie na tomek@cloudowski.com